Projektai
Sėkmės inkilėlis

„Sėkmės inkilėlis“ padėjo sukurti jau ne vieną sėkmės istoriją. Nuo 2013-ųjų vykstantis Vilniaus Geležinio Vilko Rotaract klubo inicijuotas kasmetinis renginys jau yra tapęs gražia tradicija ir galimybe prisidėti ne tik prie Vilniaus bei kitų miestų parkų aplinkos puoselėjimo, bet ir aktyvaus ir talentingo Lietuvos jaunimo skatinimo.

Kaip tai vyksta? Kiekvieną pavasarį šimtai žmonių, įmonių bei asociacijų įsigydami „Sėkmės inkilėlį“ ar „Sėkmės apyrankę“ prisideda prie projekto fondo, iš kurio yra remiami jaunieji Lietuvos talentai – dainininkai, mokslininkai, sportininkai, dailininkai ir kiti aktyvūs jauni žmonės. Už surinktas lėšas yra perkami instrumentai, dailės priemonės, finansuojami tarptautiniai konkursai ir teikiama kita parama, kuri leidžia talentams skleistis.

Daugiau apie projektą skaitykite čia: www.sekmesinkilelis.lt

Kaip prisidėti?
Paremk projektą įsigydamas savo Sėkmės inkilėlį ar apyrankę.
Fiziniai asmenys įsigyti gali ČIA.
Juridiniai asmenys įsigyti gali ČIA.

inkilas

inkilai

Svajoju veikti
arklys

2016 metais startavo projektas „Svajoju veikti“. Tuo metu Vilniaus Geležinio Vilko Rotaract klubas bendradarbiavo su Vilniaus Minties vaikų globos namais. Lankydamiesi vaikų namuose, klubo nariai pamatė vaikų norą lankyti būrelius, kurių, deja, globos namai neturėjo galimybių apmokėti. Pirminis projekto tikslas buvo sudaryti galimybes vaikams, augantiems vaikų globos namuose ir socialiai remtinose šeimose, nemokamai lankyti norimus būrelius. Netrukus 10 vaikų pradėjo lankyti norimus užsiėmimus. „Svajoju veikti“, kaip ir daugelis projektų, bėgant metams keitėsi ir evoliucionavo atsižvelgiant į vaikų poreikius. Klubo nariai kasmet rengia šventes vaikams augantiems vaikų globos namuose ir socialiai remtinose šeimose, kurių metu turiningai leidžiame laiką.

Daugiau apie projektą, skaitykite čia: https://www.facebook.com/svajojuveikti

kepykla